Wsporniki tarasowe

Ganek to wymarzone miejsce na spędzanie weekendowych poranków z aromatyczną kawą. To także idealna przestrzeń do zorganizowania grilla dla rodziny i znajomych. Taras przed domem jest też niezastąpiony w ciepłe, romantyczne wieczory, podczas których można oglądać rozgwieżdżone niebo. Brzmi jak marzenie, prawda? Może najwyższy czas je spełnić? Jeśli planujesz zbudować taras, to polecamy jedną z najwygodniejszych, najszybszych oraz najekonomiczniejszych możliwości – taras podparty. Dzięki zastosowaniu akcesoriów, takich jak wsporniki tarasowe regulowane, można zaoszczędzić czas, nieprzyjemności i nerwy.

 

W jaki sposób? Otóż zastosowanie ich sprawia, że nie trzeba prowadzić tradycyjnej budowy. Dzięki nim nie ma konieczności przekopywania ziemi, oczyszczania i wygładzania terenu, wylewania betonu czy czekania na odpowiednią pogodę!

Wsporniki tarasowe – zastosowanie

Wsporniki tarasowe regulowane znajdują zastosowanie w budowie tarasów wentylowanych, z gresowych płyt tarasowych i innych.

Dzięki opcji regulacji wysokości, nasze wsporniki znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Opcja ta pozwala korzystać z tych akcesoriów w przypadku konieczności wyrównania wysokości tarasu oraz na nierównym podłożu. Są również niezastąpione w miejscach, gdzie niemożliwe jest wybudowanie fundamentów, np. ze względu na bliskość instalacji kanalizacyjnej.

Oferta wsporników regulowanych

Do wyboru są modele regulowane o szczelinie 4 mm, o wysokości:

  • 27-35 mm;
  • 37-45 mm;
  • 35-50 mm;
  • 60-86 mm;
  • 70-120 mm
  • oraz inne.

 

Każdy nasz wspornik tarasowy regulowany ma wysoką wydajność i dużą odporność na obciążenie.

Nowoczesne wsporniki – postaw na jakość

Wszystkie nasze regulowane wsporniki pod płyty tarasowe są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest wyjątkowo odporne na czynniki zewnętrzne. Dzięki temu produkty z naszej oferty nie ulegają uszkodzeniom pod wpływem wilgoci, wody, mrozu czy upałów, a także na szybkie i częste zmiany temperatur, które coraz częściej pojawiają się w naszym klimacie. Są również odporne na uszkodzenia mechaniczne i nadają się do recyklingu!

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10