Usługi

Tarasy | Elewacje

Jesteśmy specjalistą w pracach związanych z drewnem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w krajach przodujących w tej dziedzinie budownictwa. Teraz czas by innowacje oraz najwyższy standard wykonania przenieść na polski rynek.

Sprawimy, by Twój ogród był nie tylko funkcjonalny czy przyjazny środowisku, lecz także, aby wprawiał Cię w dobry nastrój, namawiał do relaksu na świeżym powietrzu oraz służył przez długie lata.

Przygotujemy wycenę, opracujemy projekt, kupimy i dostarczymy materiał oraz staranie zrealizujemy zamówienie.

Projektowanie – Nasze projekty opracowujemy w oparciu o potrzeby i marzenia Klientów. Prealizacji zaczynamy od projektu, który pozwoli  ustalić zakres pracy. Przed rozpoczęciem wykonujemy wizualizacje oraz fachową dokumentację projektową, dzięki czemu unikniemy rozczarowań i nieporozumień. Pomagamy dobrać materiały i akcesoria, aby wykonany projekt przez lata służył Klientom, był trwały oraz funkcjonalny.

Tarasy – Taras wykonany z drewna czy kompozytu to doskonałe i stylowe rozwiązanie dla każdego ogrodu, domu lub mieszkania. Dobrze wykonany taras drewniany, czyli odpowiednio dobrane drewno, odizolowane od podłoża i fachowo zakonserwowane sprawia, że posłuży nam przez długie lata. Przy budowie tarasu używamy drewna egzotycznego, europejskiego jak i kompozytu oraz systemu CAMO – dzięki któremu nie widać wkrętów – Twoje stopy są bezpieczne, deski nie pękają i są odporne na warunki atmosferyczne.

Renowacja i Konserwacja – Przeprowadzamy pielęgnację tarasów, która powinna być wykonywana dwa razy w roku wczesną jesienią, aby zabezpieczyć deski przed zimą oraz w okresie wiosennym przed rozpoczęciem sezonu letniego. Zabiegi konserwacyjne ochronią drewno przed naturalnym patynowaniem oraz zagwarantują wieloletnią trwałosć.

Wykonujemy:
– czyszczenie ciśnieniowe
– czyszczenie środkami chemicznymi
– czyszczenie mechaniczne
– impregnowanie, olejowanie

Zadaszenia – Świadczymy usługę montażu zadaszeń tarasów, balkonów, pergoli czy wiat samochodowych. Zadaszenie to nie tylko doskonała osłona przeciwsłoneczna i przeciwdeszczowa to również dodatkowa przestrzeń na świeżym powietrzu stanowiąca część domu wśród zieleni, która zapewnia komfort podczas odpoczynku. Wykonujemy prace przy istniejących już zadaszeniach dodając dodatkowe filary i wsporniki, które umożliwią rozszerzenie funkcjonalności i przekonwertowania w np. altanę bądź ogród zimowy.

Elewacje – Elewacje drewniane cieszą się niesłabnącą popularnością na polskim rynku- budują wrażenie przytulności, są pięknym akcentem, a także zabezpieczają budynek. Taka elewacja przynosi wiele korzyści: wygłusza i ociepla ściany, dodaje atrakcyjności i lekkości. Drewniane elewacje regularnie i odpowiednio pielęgnowane będą cieszyć długie lata. Montujemy drewnianą elewację według pomysłu Klienta, poziomo lub pionowo, na całym bądź na fragmencie budynku. Odnawiamy również starą elewację, nadając jej świeży i nowy wygląd.

Działamy na terenie Warszawy oraz okolic.

W razie pytań oraz konsultacji zapraszamy do kontaktu!

Tel. +48 61 624 37 05