Usługi renowacji i projektowania tarasów z drewna

Firma CAMO świadczy usługi w zakresie sprzedaży narzędzi oraz materiałów niezbędnych do budowy tarasu. Specjalizujemy się w sprzedaży wkrętów i narzędzi CAMO do montażu tarasu, chemii WOCA do drewna, wkrętów EXPANDED do konstrukcji z drewna, fundamentów śrubowych do konstrukcji lekkich, a także wsporników tarasowych. Dzięki nam, Twój taras, a zarazem ogród będzie stylowy, funkcjonalny, a przede wszystkim przyjazny środowisku. Ciesz się pięknym tarasem przez długie lata. Skorzystasz z naszych usług? Serdecznie zapraszamy!

Tarasy | Elewacje

Jesteśmy specjalistą w pracach związanych z drewnem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w krajach przodujących w tej dziedzinie budownictwa. Teraz czas, by innowacje oraz najwyższy standard wykonania przenieść na polski rynek.

Sprawimy, by Twój ogród był nie tylko funkcjonalny czy przyjazny środowisku, lecz także, aby wprawiał Cię w dobry nastrój, namawiał do relaksu na świeżym powietrzu oraz służył przez długie lata.

Przygotujemy wycenę, opracujemy projekt, kupimy i dostarczymy materiał oraz staranie zrealizujemy zamówienie.

Projektowanie

Nasze projekty opracowujemy w oparciu o potrzeby i marzenia Klientów. Realizację zaczynamy od projektu, który pozwoli ustalić zakres pracy. Przed rozpoczęciem wykonujemy wizualizacje oraz fachową dokumentację projektową, dzięki czemu unikniemy rozczarowań i nieporozumień. Pomagamy dobrać materiały i akcesoria ze sklepu camomocowanie.pl, aby wykonany projekt przez lata służył Klientom, był trwały oraz funkcjonalny.

Tarasy

Taras wykonany z drewna czy kompozytu to doskonałe i stylowe rozwiązanie dla każdego ogrodu, domu lub mieszkania. Dobrze wykonany taras drewniany, czyli odpowiednio dobrane drewno, odizolowane od podłoża i fachowo zakonserwowane sprawia, że posłuży nam przez długie lata. Przy budowie tarasu używamy drewna egzotycznego, drewna europejskiego, drewna krajowego, jak i kompozytu oraz systemu CAMO – dzięki któremu nie widać wkrętów – Twoje stopy są bezpieczne, deski nie pękają i są odporne na warunki atmosferyczne.

Renowacja i Konserwacja

Przeprowadzamy pielęgnację tarasów drewnianych, która powinna być wykonywana dwa razy w roku wczesną jesienią, aby zabezpieczyć deski przed zimą oraz w okresie wiosennym przed rozpoczęciem sezonu letniego. Zabiegi konserwacyjne tarasu drewnianego chronią drewno przed naturalnym patynowaniem oraz zagwarantują wieloletnią trwałość.

Wykonujemy:
– czyszczenie ciśnieniowe
– czyszczenie środkami chemicznymi
– czyszczenie mechaniczne
– impregnowanie, olejowanie

Zadaszenia

Świadczymy usługę montażu zadaszeń tarasów, balkonów, pergoli czy wiat samochodowych. Zadaszenie to nie tylko doskonała osłona przeciwsłoneczna i przeciwdeszczowa, to również dodatkowa przestrzeń na świeżym powietrzu stanowiąca część domu wśród zieleni, która zapewnia komfort podczas odpoczynku. Wykonujemy prace przy istniejących już zadaszeniach dodając dodatkowe filary i wsporniki, które umożliwią rozszerzenie funkcjonalności i przekonwertowania, na przykład w altanę, bądź ogród zimowy.

Elewacje

Elewacje drewniane cieszą się niesłabnącą popularnością na polskim rynku – budują wrażenie przytulności, są pięknym akcentem, a także zabezpieczają budynek. Taka elewacja przynosi wiele korzyści: wygłusza i ociepla ściany, dodaje atrakcyjności i lekkości. Drewniane elewacje regularnie i odpowiednio pielęgnowane będą cieszyć długie lata. Montujemy drewnianą elewację według pomysłu Klienta, poziomo lub pionowo, na całym, bądź na fragmencie budynku. Odnawiamy również starą elewację, nadając jej świeży i nowy wygląd.

W razie pytań oraz konsultacji zapraszamy do kontaktu!

Tel.  518 290 508