Narzędzia do budowy tarasu CAMO Marksman

Tutaj dowiesz się od czego pochodzi nazwa naszej witryny internetowej – camomocowanie.pl. Przedstawimy Ci również pokrótce wkręty CAMO oraz zaprezentujemy ich instalacje. W sklepie CAMO znajdziesz wszelkie wkręty niezbędne podczas budowy tarasu. Wkręty do egzotyku, wkręty do podbitki, wkręty do legarów, wkręty do regipsu, wkręty nierdzewne – to wszystko – i nie tylko to, znajdziesz w naszym sklepie. Wystarczy, żebyś wiedział jakie wkręty do tarasu potrzebujesz, my zajmiemy się tym, aby dotarły do Ciebie na czas. Ciesz się prostą i szybką budową tarasu, a także jego użytkowaniem, dzięki wszelkim niezbędnym do tego narzędziom i akcesoriom oraz niezastąpionym wkrętom CAMO ze sklepu camomocowanie.pl.

CAMO – niewidoczny system do mocowania drewna: tarasu, oblicówki, podbitki…

Ukryte na krawędziach tarasu wkręty CAMO sprawiają, że jest to piękna, równa powierzchnia bez wkrętów na powierzchni.

Łatwa instalacja możliwa jest dzięki użyciu narzędzia CAMO Marksman Pro. Wkręty CAMO przyciągają deski tarasowe do legarów pod kątem 45° stopni, zapewniając jej minimalny ruch.

Jak w żadnym innym ukrytym systemie tarasowym, wkręty CAMO można łatwo wykręcić, jeśli zajdzie potrzeba zmiany deski nawet na środku tarasu.

Przed wkręcaniu wkrętów nie trzeba nawiercać otworów (chyba, że jest to drewno tropikalne). Wkręty są samowiercące.

Systemem CAMO także stosuje się do mocowania desek podbitki, dekoracji ścian, sufitu, elewacji.