Profesjonalne narzędzia CAMO Marksman Pro do niewidocznego mocowania desek tarasowych

CAMO narzędzie Marksman Pro do mocowania wkrętów na desce tarasowej.

Czas stworzyć wymarzoną przestrzeń do rekreacji! Jeśli masz już deski tarasowe, to świetnie! Ale potrzebujesz jeszcze urządzeń do montażu. Znajdziesz je w tej kolekcji. Zebraliśmy tu specjalne narzędzia do drewna, do budowy tarasu, marki CAMO.

 

Urządzenia te są profesjonalne, łatwe w użyciu i niezbędne do tego, aby postawić trwałą konstrukcję! Są również przeznaczone do pracy z innymi artykułami marki CAMO, np. wkrętami.

Camo Mocowanie – to, czego potrzebujesz do budowy

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz najróżniejsze narzędzia do drewna, które są niezbędne do budowy tarasy. Kupisz tu m.in.: opatentowany sprzęt CAMO Marksman:

 

Pro-NB5 – model ten kieruje wkręty tarasowe pod specjalnym kątem i tworzy 5 mm szczelinę między deskami. Jest przeznaczony do desek o szerokości 83-125 mm;

Pro-X1 – urządzenie jest przeznaczone do desek o szerokości 131-150 mm z drewna impregnowanego, Thermo, liściastego lub do desek WPC;

Pro1,6 – sprzęt ten tworzy szczelinę 1,6 m i jest stworzony do pracy z deskami 84-129 mm;

PRO5 – tworzy szczelinę o szerokości 5 mm między deskami.

 

To nie koniec naszej oferty. Sprzedajemy również inne narzędzia do budowy tarasu, w tym zacisk do deski tarasowej CAMO Lever czy urządzenie CAMO DRIVE – przeznaczone do ukrytego montażu desek drewnianych lub WPC.

Narzędzia CAMO – inwestycja w jakość

Camo to amerykańska marka należąca do firmy National Nail. Jest obecna na rynku już ponad 60 lat. Przez cały ten czas dostarcza narzędzia do drewna i budowy tarasów na rynek krajowy i zagraniczny, w tym europejski. Marka najbardziej ceni sobie estetykę oraz bezpieczeństwo tarasów klientów. Z tego powodu dba o to, żeby jej narzędzia w jak największym stopniu ułatwiały i umożliwiały wykonanie takich realizacji.

 

Marka Como wyposażyła swoje wyroby w wytrzymałe obudowy, nowoczesną technologię i ergonomiczną formę. Co więcej, firma CAMO zadbała o to, żeby urządzenia były proste w obsłudze, nawet dla osób, które nie mają doświadczenia w budownictwie. Wszystko po to, aby każdy Klient mógł jak najszybciej cieszyć się wymarzonym odpoczynkiem w ogrodzie!

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6